Profesionální přilby ABUS


Závodní helmy ABUS

Nejsme přímý prodejce! Pro nákup využijte mapu prodejců

 

In-Vizz race blue M (54-59 cm) Tec-Tical Pro v.2 Bora - Argon 18 S Hill Bill grasshopper M (52-57 cm) MountK trey blue M (53-58 cm)

Gamechanger

Aventor

Tec-Tical 2.1

Viantor

Přilba ABUS Gamechanger je navržená pro profesionální cyklisty a jezdce s vysokými nároky. Přináší novou definici aerodynamiky – její unikátní tvar byl navržen ve spolupráci se závodníky týmu Movistar s cílem porazit přirozeného nepřítele všech cyklistů, a sice vítr.

Alpe d’Huez v Alpách nebo třeba Col du Tourmalet v centrální části Pyrenejí. Když potřebujete maximální ventilaci při vysokých teplotách, musíte mít jednoduše helmu Aventor. S její velkými přístupovými otvory nabízí skvělou ventilaci.

Ověřeno mnoha jezdci – přilba ABUS Tec-Tical nabízí skvělé podmínky pro jakýkoli závod: silniční, cross a také XC trail. Je lehká, komfortní a perfektně větrá. Výztuž zabudovaná do EPS nabízí skvělou ochranu.

Přilba Viantor je vysoce kvalitní, velmi lehká přilba pro ty jezdce, kteří si rádi dopřejí výbavu používanou profesionálními jezdci. Zajímavost: je přizpůsobená pro jezdce, kteří mají dlouhé vlasy a nosí vlasy v copu.

 
In-Vizz race blue M (54-59 cm) Tec-Tical Pro v.2 Bora - Argon 18 S Hill Bill grasshopper M (52-57 cm)

In-Vizz Ascent

Aduro 2.0

S-Cension

Zapomněli jste si vzít na vyjížďku dioptrické nebo sluneční brýle? Žádný problém s In-Vizz Ascent. Tato přilba má integrovaný štít, který můžete použít kdykoli během jízdy. A díky jednoduchému ovládání jednou rukou ani nemusíte zastavovat. .

Aduro je přilba pro každodenní sportovní vyžití, která dává svému majiteli úžasný komfort. Má výbornou ventilaci, která zajišťuje potěšení z jízdy. Tato helma nevynechala nic, po čem toužíte – nabízíme ji ve velkém množství barev, s doplňkovým příslušenstvím.

S-Cension je sportovní přilba pro ty, kteří hledají jistotu při turistických vyjížďkách. Nejde jen o příjemné polstrování
(odnímatelné a pratelné), ale také skvělou ventilaci. Nabízíme v mnoha zářivých barvách.

 


In-Vizz race blue M (54-59 cm)

In-Vizz se speciálním štítem

"Zapomeňte na brýle. Ale pouze v případě, že si pořídíte špičkovou závodní přilbu ABUS In-Vizz, které má v přední části integrovaný zasouvací štítek. Jedná se o velmi pohodlnou záležitost, která se ovládá posuvem tlačítka na vrchní straně přilby."

více

MountK trey blue M (53-58 cm)

 

Recenze ABUS MountK v časopise Outdoor

 

"Helma MountK má i „noční“ výbavu. Na zadním kolečku, kterým se reguluje velikost helmy podle obvodu hlavy, jsou čtyři červené diody nabí- zející dva módy svícení – nepřerušované a blikání. Kromě toho jsou tu i dvě refl exní plochy. U cyklistů totiž platí dvojnásob, že důležitější než vidět je být vidět"

více

 Tec-Tical Pro v.2 Bora - Argon 18 S

Přilba z Tour de France v prodeji v ČR

 

"Jan Bárta a jeho Bora-Argon 18 odstartovali na Tour de France v roce 2016 s high-end přilbami ABUS. V rámci spolupráce ABUS s týmem prodáváme tuto přilbu i v České republice."