Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


bezpečnostZaměstnanci Sold Secure mají práci, o které možná někteří z nás snili už jako děti. Jejich úkolem je totiž lámat, ničit, vrtat, páčit - zkrátka snažit se překonat ty nejdůmyslněji vymyšlené bezpečnostní systémy, které ABUS vyvíjí. A my jsme jim za to vděční. Stojí totiž na stejné straně barikády jako my a pomáhají nám vylepšit bezpečnost našich produktů. 

 

Muži v bílých pláštích

Sold Secure je společnost s mezinárodní působností, která využívá úzkou spolupráci s policií a pojišťovnami a věnuje se snižování kriminality a hodnocení bezpečnostních produktů. Společnost byla založena v roce 1992 ve Velké Británii za podpory ministerstva vnitra. Sold Secure spravuje společnost Master Locksmiths Association (nezisková společnost) pro niž byla postavena ve městě Daventry výzkumná laboratoř.

Sold Secure má tři hlavní kategorie známků kvality, stejně jako při sportovním klání: bronzovou, stříbrnou a zlatou. Samotné kategorie v sobě odráží, kolik času zabere překonání produktu a jaké bylo použito nářadí na jeho prolomení. Čím vyšší je označení, tím vyšší je bezpečnost produktu.Seznam oznámkovaných produktů naleznete na www.soldsecure.com, kde je možno si vybrat dle účinnosti ochrany.

Proč je dobré spolupracovat se Sold Secure?

  • Produkty jsou testovány profesionálním týmem odborných zámečníků, kteří jsou pravidelně školeni na nové trendy v překonávání bezpečnostních produktů.
  • Sold Secure má jako jediný zdroj příjmů poplatky za práci s produkty. Sold Secure je nezisková společnost a je schopna nabídnout své služby za velmi přijatelné ceny. Všechny výnosy jsou reinvestovány v oblasti prevence kriminality.
  • Výrobci a dodavatelé mohou zažádat Sold Secure o testování jejich produktů. Produkty, které prošly testem uspokojivě, dostanou známku kvality. Informace o těchto produktech je možno rozeslat na příslušná místa jako jsou policie, pojišťovny, média a apod. Známka je k dispozici zdarma k propagaci bezpečnostního produktu.
 Sold Secure

Ale nezapomeňte!

Je povinností dodavatele a kupujícího, aby zajistili, že každý systém je aplikován přesně pro konkrétní použití a že splňuje všechny předpisy, normy a zásady správného používání. Zároveň si uvědomte, že ani nejvyšší známka automaticky neznamená, že účinnost v boji proti trestné činnosti je 100 %. Vaše šance se tím ale rapidně zvyšuje.