10 DŮVODŮ, PROČ SE STÁT NAŠÍM

OBCHODNÍM PARTNEREM


 


Zařazení do mapy prodejců

Pro maloobchodníky zdarma nabízíme například podporu v podobě mapy prodejců na webu ABUS. Pro velkoodběratele máme připravené produktové fotografie a videa.

Podívat se mapu prodejců ABUS

 

 

100 % spolehlivé a kvalitní produkty

Produkty ABUS se vyrábějí v německých továrnách, procházejí náročnýmí testy v laboratořích a také jsou testovány celou řadou nezávislých institucí po celém světě.

 

Více o testování produktů ABUS


 

Dostatečná skladová zásoba

Produkty ABUS jsou dodávány z Německa, ale máme dostatečné skladové zásoby, takže většinu zboží odešleme na prodejnu do druhého dne.

 


 

Servis - podpora

Stávající obchodní partneři si cení toho, že jsme k dispozici, abychom jim poskytli v případě potřeby podporu. Máme na telefonu technického poradce a také mnoho informací na webu. Mezi servis patří také služby jako výroba náhradního klíče, sjednocení zámků na jeden klíč a další.

 

 

Marketingová podpora

Rádi věnujeme ceny do soutěží nebo se podílíme na zajímavých projektech.

 

S kým spolupracujeme?

 

 

 

Pravidelné cenové akce

Podpora prodeje jde ruku v ruce s cenou produktů. O největších cenových trhácích informujeme obchodní partnery emailem nebo na webshopu.

 

Aktuální slevy najdete na našem web-shopu (po přihlášení)

 

 


 

 

Patentované produkty, oceněné produkty

Produkty ABUS procházejí zkouškami v laboratořích a jsou testovány v nezávislých testech. To vše je záruka kvality a obsah hesla SECURITY MADE IN GERMANY.

 

Oceněné produkty ABUS

 

 

 

Systém stupňů zabezpečení uvedený přímo na obale výrobku

 

Produkty ABUS jsou skutečně kvalitní, není to jen prázdná fráze. Získávají ceny po celém světě, a především uznání zákazníků. Jednou z výhod je rychlá orientace zákazníky v tom, co hledá. 

 

Více o stupních zabezpečení zde

 

 

Stojany, příbalové letáky v češtině, katalogy

Pokud budete chtít, tak vaši prodejnu zahltíme informacemi o našich produktech. Zadarmo dodáváme pevné a vkusné stojany na produkty ABUS, tištěné katalogy, letáčky, plakáty. Stejně tak je to vše on-line.

 

Přehled katalogů ABUS - online. 

 

 

 

Skvělé reference produktů na domácím trhu

Produkty ABUS jsou skvěle hodnoceny mezi odborníky i zákazníky. Umisťují se na předních příčkách ve srovnávačích zboží a v odborných časopisech. 

 
   

SJEDNEJTE SI S NÁMI OBCHODNÍ SCHŮZKU

NAPIŠTE NA 
 

abus@abus.cz
 

nebo se spojte přímo
s našimi obchodními zástupci