Offroad helmy ABUS

Nejsme přímý prodejce! Pro nákup využijte mapu prodejců

 

Montrailer Moventor MountK

MonTrailer Ace MIPS

Moventor

MountK

Náročnější traily a také vaše větší odvaha vyžadují i vyšší ochranu. Proto je tu MonTrailer. Systém EPS, kombinovaný s pěti propojenými polykarbonátovými vnějšími plášti a systémem ABUS ActiCage, dělá z této přilby bezpečného a robustního ochránce. Technologie MIPS zvyšuje ochranu při šikmém úderu do hlavy. Specialita: průhledné hledí zajišťuje vynikající výhled ve všech směrech.

Moventor nabízí vše, co si může jezdec MTB přát. Vlastnosti jsou perfektní pro všechny typy jízdy: přilba je lehká, extrémně komfortní, má výborné odvětrávání a díky ABUS ActiCage, systému ochrany integrovanému do EPS, je také extrémně bezpečná.  

MountK je vysoce kvalitní, lehká a vhodné pro ty jezdce, kteří si chtějí dopřát technologie podobné těm, které používají profesionální jezdci. I díky čtyřem moderním barvám se je tato přilba jednou z nejpopulárnějších. 

 


MountK trey blue M (53-58 cm)

 

Recenze ABUS MountK v časopise Outdoor

 

"Helma MountK má i „noční“ výbavu. Na zadním kolečku, kterým se reguluje velikost helmy podle obvodu hlavy, jsou čtyři červené diody nabí- zející dva módy svícení – nepřerušované a blikání. Kromě toho jsou tu i dvě refl exní plochy. U cyklistů totiž platí dvojnásob, že důležitější než vidět je být vidět"

více