Spolupráce a podpora

     

SJEDNEJTE SI S NÁMI OBCHODNÍ SCHŮZKU

NAPIŠTE NA 
 

abus@abus.cz
 

nebo se spojte přímo 
s našimi obchodními zástupci


PROJEKTY

Ve firmě ABUS máme rádi zajimavé projekty. A ještě raději s některými spolupracujeme. Pokud si myslíte, že bychom mohli spojit síly a společně rozběhnout něco úžasného, napište nám!

  

ReKola, to je báječný projekt, který má za cíl sdílení kol ve městě. Pokud jste někde narazili na růžové kolo zamčené růžovým zámkem ABUS a chcete se dozvědět víc, přečtěte si náš článek nebo se podívejte rovnou na web ReKola.cz a můžete už zítra na "růžovce" šlápnout do pedálů... 

 

 

ReKola
www.rekola.cz

Nestihli jste navštívit některý veletrh? Zajímáte se o technologie výroby, zátěžové zkoušky, realizace staveb, záznamy z rekonstrukcí staveb? Reportáže, zajímavá videa a další spoustu informací Vám přinášejí Stavební noviny na stránkách TV STAV.


 

TVSTAV
www.tvstav.cz

 

Cihlostavby. To je zajímavý web o zajímavých stavbách. Především doporučujeme sekci videa a sledovat YouTube kanál.

 

 

 

CIHLOSTAVBY
www.cihlostavby.cz


 

Magazíny, časopisy a noviny

Čtete časopisy o motorkách, cyklistice nebo hledáte rady a tipy k zařizování interiéru?
Možná právě zde najdete zajímavé články (nejen o produktech ABUS).

CYKLO

 

Cykl.cz je jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších internetových magazínů o cyklistice. Je připravován společně s jediným tištěným cyklistickým 14-ti deníkem o cyklistice v ČR - CYKLOSERVISkterý zakoupíte za pouhých 12,- Kč v síti cyklistických prodejen a novinových stánků.

  

Cykloservis
www.cykl.cz

 


 

DOMOV A INTERIÉR

 

Časopis Recepty prima nápadů je celobarevný měsíčník, zaměřený především na volný čas a hoby, který klade hlavní důraz na dům, byt a zahradu. Přináší informace, rady, tipy a nápady včetně nejnovějších trendů z oborů staveb, rekonstrukcí a renovací, zařizování interiérů a dekorace. Obsahuje rubriky věnované také bytovým doplňkům, kutilství, chalupaření, domácím miláčkům, vaření a zdraví. V roce 2014 uspěl ABUS v soutěži o výrobek roku hned dvakrát. Více o oceněných produktech zde.
 

Seznam prodejních míst Recepty Prima nápadů.
 

Recepty Prima Nápadů
www.receptyprimanapadu.cz

Chatař a chalupář. Každý měsíc nové inspirace, tipy a nápady nejen pro chataře. Reportáže z výstav, zajímavé interiéry, testy nářadí a materiálů. Také speciály pro kutily.


Chatař a chalupář
www.chatar-chalupar.cz 

 

Domov. Časopis s dlouhou tradicí a moderními názory, vûnuje se všemu, co souvisí s pořízením bydlení i jeho zařízení, dává praktické rady a nápady, neopomíjí ani design a umění v interiéru.

časopis Domov

www.casopisdomov.cz

   

 


 MOTO 


Motodeník.cz Informace z cest po celém světě, reportáže z Dakaru, novinky významných výrobců Aprilia, BMW, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki a další. Testy nových modelů motocyklů, techniky a vybavení, tipy a rady pro zvýšení bezpečnosti za řidítky. Redaktoři sledují veškeré novinky na světových veletrzích, jako je Intermont v Kolíně, EICMA v Miláně. Každodenní zpravodajství v podobě bleskovek, aktualit, a to i ze světa sportovních modelů, cesťáků, choperů, motokrosu, endura...


  


 

Motodeník
www.motodenik.cz

Skutrmania.cz je zaměřená na skútry všech objemů a velikostí. Čtenáři zde naleznou nejen zajímavé tipy, podrobné testy žhavých novinek a vybavení, ale i reporty z cest po Evropě a praktické rady k pořízení a provozu skútru. Mimo klasických testů nových modelů všech značek zastoupených na českém trhu pravidelně přináší komentáře a fotky z atraktivních akcí a nechybí ani pravidelné reportáže ze závodů skútrů. 

 

  

Skutrmania
www.skutrmania.cz

 

MOTORB!KE to jsou ostřílení redaktoři, jejichž více než desetileté zkušenosti zaručují kvalitní a objektivní práci. MOTORB!KE je vyváženým zdrojem objektivních informací i motorkářské zábavy a motosportu. Čtenáři zde najdou jak oblíbené a úspěšné rubriky původních časopisů, tak i rubriky nové.

Ojedinělost projektu je už v jeho podstatě daná nadšením pro novou věc i atmosférou osvobozenou od složitých komerčních zájmů víceoborových vydavatelství.

Motorbike
www.motorbike-czech.cz

 

České motockylové noviny - tištěný čtrnáctideník o motorkách a dění kolem nich! 
 

Online motocyklové zpravodajství na iČMN.cz.
_
________

Facebook pro fanoušky motosportu 

Seznam prodejních míst 


 

České motocyklové noviny
www.cmn.cz

 

Časopis MOTOCYKL a portál motockyl-online.cz patří pod vydavatelství MOTOR-PRESSE BOHEMIA s.r.o., které publikuje na českém trhu dobře známé motoristické tituly MOTOCYKL, auto motor a sport, AUTO7, ams Classic a Youngtimer, lastauto omnibus a další. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru za sebou májí kvalitní redakční zázemí.


  

 

 

Motocykl-online
www.motocykl-online.cz


 

CESTOVÁNÍ, OUTDOOR A VOLNÝ ČAS

Hledáte objektivní, přátelské a zajímavé informace ze světa bezpečnosti, ostrahy, ochrany, zabezpečení a vůbec péče o majetek a bezpečnost? Cenný zdroj informací, ale také tu nejlepší orientací v dané problematice najdete na webu Svět v bezpečí.

    

 

Svět v bezpečí
www.svetvbezpeci.cz

 

Cestování v bezpečí. Hledáte objektivní, přátelské a zajímavé informace ze světa cestování? Nemůžete najít tu pravou lokalitu nebo poskytovatele služeb? Naše zájmy jsou zcela stejné a jste na tom nejlepším místě.  

 

 

Cestování v bezpečí
www.cestovanivbezpeci.cz

 

Outdoor je tištěný měsíčník, který vás dostane do přírody. Má i on-line verzi. Zajímavé články, rady a tipy pro ty, kteří mají rádi, když jim nad hlavou ráno místo žárovky svítí slunce. 

 

 

Outdoor
www.ioutdoor.cz


   

SPECIALIZOVANÉ PRODEJNY

ABUS PLUS. Kamenná prodejna a e-shop, který se specializuje výhradně na produkty firmy ABUS.  Najdete ji na Praze 6, v ulici Československé armády 21. 

 

 

 

ABUS PLUS
www.abusplus.cz

 

Světelektrokol.cz je prodejce elektrokol především v Brně. Kromě elektrokol nabízí také veškeré doplňky ke kolům. 

 

 

 

  

 

 

ekolo.cz  je prodejce elektrokol především v Praze. Kromě elektrokol nabízí také veškeré doplňky ke kolům.

 

  

 

 

bikero.cz je více než prodejna, kde najdete sportovní vybavení pro letní i zimní sezonu. Očekávejte vstřícný a profesionální přístup, včetně širokého sortimentu zboží ABUS.