Dětské přilby


Přilby pro děti ABUS

Nejsme přímý prodejce! Pro nákup využijte mapu prodejců

 

Youn-I Yadd-I Kid Mount-X Scraper Kid 2.0

Youn-I

Yadd-I Kid

Mount-X

Scraper Kid 2.0

Značka Youn-I má svůj cool, městský, módní vzhled vytvořený pro mladší generaci cyklistiky. Díky svému modernímu designu a různým barevným kombinacím - od jednobarevných až po moderní kombinace – je perfektním propojením přilbami pro dospělé a pro dospívající.

S přilbou Yadd-I Kid jsou děti nejen v bezpečí, ale také jim to na kole sluší. Neobvyklá konstrukce vypadá skvěle a vyčnívá z davu. Díky inovativnímu
„Soft Tune Systém“ je potřeba helmu nastavit pouze jednou. Poté je možné začít prozkoumávat, v bezpečí, svět! 

Pro začátky jízdy na horském kole je třeba mít „skutečnou“ přilbu. A tou je MountX. Tato helma byla navržena pro sportovní použití a nabízí progresivní vzhled. A díky svému LED světlu a velkorysým reflektorům s extrémně vysokou odrazivostí je bezpečná i při pozdních návratech za soumraku.

Být venku v pohybu – pro děti není nic lepšího. Na koloběžce, skateboardu nebo waveboardu, in-line bruslích, BMX – všude tam se hodí mít Scraper Kid 2.0. Robustní, odolná přilba v cool barvách.

 
Anuky Hubble Smiley  

Anuky

Hubble 1.1

Smiley 2.0

 

Anuky je přilba vhodná pro začátky, kdy občas dítě pojede po silnici. S mírně zploštělou zadní stranou je ideální také pro jízdu v dětské sedačce nebo přívěsu, stejně jako pro první pokusy například na tříkolce. Díky předsunuté čelní hraně (brání odření obličeje) a spodní oblasti, která chrání týl hlavy a krk, poskytuje zvýšenou bezpečnost.

Hubble 1.1 splňuje jakýkoli požadavek, který by rodič mohl mít pro dětskou přilbu. Má prodlouženou přední část přilby, která pomáhá při pádu zabránit odření obličeje, stejně tak posílenou zadní stranu proti poranění týlu hlavy a krku. Systém ochrany proti slunci (SPS) snižuje přímé sluneční světlo a zabraňuje spálení citlivé dětské pokožky.

Smiley 2.0 je přilba vhodná pro děti do tří let, které už jezdí s pomocnými kolečky, na odrážedlech nebo v dětské sedačce na kole. Mírně zploštělá zadní část přilby umožňuje, aby dítě sedělo pohodlně a uvolněně. Jde o tzv. vstupní helmu, kterou nabízíme v zajímavých barvách a má mnoho reflexních prvk