Přilby do města


Helmy do města ABUS

Nejsme přímý prodejce! Pro nákup využijte mapu prodejců

 

Pedelec PEdelec Urban I v.2 MountK trey blue M (53-58 cm)

Pedelec+

Pedelec

Urban-I 2.0

Youn-I Ace

Majitelé elektrokol v Holandsku musí nosit přilbu, která splňuje specifické požadavky. Pedelec+ je jedna z prvních přileb, která splňuje náročné požadavky tamních pravidel. Má rozšířený kryt týlu hlavy a krku – zajišťuje požadovanou dodatečnou ochranu. 

Dopravu prostřednictvím kola po městě, ať už do práce, na nákupy nebo za zábavou, využívá čím dál víc lidí. Helmy Pedelec s tím počítají a s atraktivním designem se stávají doplňkem pro každou vyjížďku za každého počasí.

Toto je jedna z nejpopulárnějších přileb ABUS v Německu a celkově v Evropě. Kupují si ji ženy, muži, starší lidé i mladí. Přilba Urban je perfektně navržená tak, aby byla pohodlná a má množství praktických prvků, které z této nenápadné helmy dělají jeden z našich nejžádanějších produktů.

Cyklisté, kteří hledají sportovní design a zároveň bezpečnou ochranu týlu hlavy a krku, budou spokojeni s Youn-I Ace od ABUS. Vyznačuje se komfortem, perfektní možností nastavení pro ještě větší pohodlí, nízkou hmotností a skvělou ventilací.

 
Hyban Core Yadd-I  

Hyban+

Hyban Core 2018

Yadd-I

Hyban

Zapomněli jste si vzít sluneční brýle? Žádný problém s vylepšením Hyban+. Stačí vysunout velkorysé vnější hledí (funguje i přes dioptrické brýle) a vychutnávat si výhled. Skvělý doplněk.

Trendy cyklisté najdou právě tu správnou přilbu v Hyban Core. Moderní barevné kombinace i zajímavé řemínky přileb plus vynikající vlastnosti. A jako bonus – speciální řada skládacích zámků na kolo ABUS Bordo je navržena, aby s přilbami barevně ladila.

Každý od helmy na kolo očekává, že nabídne bezpečí. Ale cyklisté si přilbu Yadd-I mohou dokonce přizpůsobit k vlastnímu stylu a například jízdnímu kolu. S úhlovou, redukovanou formou a okouzlujícími vzory vyčnívá Yadd-I z davu a zdůrazňuje individuální charakter.

 To nejlepší z obojího. Hyban kombinuje obzvlášť robustní tvrdou skořepinu a velké množství větracích otvorů. To dělá z této helmy ideálního partnera pro jízdu po městě.