ABUS Tec-Tical Pro v.2

 

High-end závodní přilba ABUS

 

 Ti nejlepší z nejlepších cyklistických jezdců. A také ta nejlepší kola a výbava. Emoce, skandály, těsné výhry, zranění, pády a nádherná příroda. Je toho mnoho, co láká každý rok miliony lidí po celém světě sledovat Tour de France.


Tec-Tical Pro v.2

Najděte si nejbližšího prodejce ABUS

Jan Bárta opět v čele

BORA-ARGON 18 byl založen v Německu v roce 2010 a až do loňského roku soutěžil pod názvem Team NetApp-Endura. Svými úspěchy se propracoval mezi světovou špičku a jako jediný získal divokou kartu hned na tři soutěže Grand Tour (Giro d’Italia, Vuelta a Espana a Tour de France) v posledních třech letech.

Podobně jako před rokem hned po odmávnutí první klasické etapy Tour vyrazil do čela Jan Bárta společně s kolegou Vossem z týmu Bora Argon 18. Jeli si pro vrchařské prémie a díky týmové spolupráci, kdy Bárta nejprve ujel a poté „podržel“ i trojnásobného dráhového mistra světa Howarda, získal Voss pro Boru dvě ze čtyř prémii. A tím také puntíkovaný dres pro nejlepšího jezdce bodové „vrchařské“ klasifikace.

 

Došlo bohužel také na pády, což není na Tour neobvyklá záležitost a často za to mohou bohužel davy neukázněných fanoušků, které stojí podél trasy. Jindy také silné poryvy větru komplikují jezdcům závod, stejně jako například silný déšť. I pro tyto podmínky slouží stejně jako v loňském roce týmu Bora Argon 18 závodní přilby ABUS. Konkrétně high-end závodní přilba Tec-Tical Pro v.2.

 

Naštěstí se zatím jezdcům z Bora Argon 18 komplikace vyhýbají. Jak řekl manažer Ralph Denk: "Naším velkým snem je vyhrát etapu. A je to v našich silách." 

 


VIDEO: Bora Argon 18 na Tour de France 2016

 

  

 Kromě Bárty startují na Tour také další Češi –Leopold König (Sky), Roman Kreuziger (Tinkoff-Saxo) a Zdeněk Štybar (Etixx-Quick-Step). 


Tec-Tical Pro v.2 Bora Argon 18 (přilba Tour de France)

POZOR! NEJSME PŘÍMÍ PRODEJCI. PRO NÁKUP VYUŽIJTE MAPU PRODEJCŮ.

  

 

Specifikace přilby

  • pro sportovní a soutěžní použití

  • součástí přilby je odnímatelný štít

  • snadné a přesné seřízení přilby

  •  velmi dobré odvětrávání

  • technologie Multi shell In-Mold

  • jako příslušenství možno objednat pláštěnku na přilbu 

    v černé nebo žluté barvě

  • hmotnost: 265 g

 

  

Kromě přileb bude jako bezpečnostní expert zajišťovat ABUS pro tým mechanické a elektronické zabezpečovací systémy pro vozidla a vybavení zázemí.