Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Zámek na helmu a příslušenství

21.06.2019

Zabezpečení příslušenství motorky, lankový zámek na helmu ABUS Combiflex

Možná máte podobnou zkušenost. Dojedete k restauraci na kole nebo na motorce a následuje zdlouhavá procedura, při které musíte s sebou vzít všechno, aby vám někdo příslušenství (helmu, světlo, tašku) tzv. neočesal. A to nikoho jistě netěší. Existuje ale pohodlné řešení. Můžete využít některé z multifunkčních ocelových lan ABUS, konkrétně svinovací zámek pro zabezpečení příslušenství Combiflex. Lanko má délky 65, 85 a 120 cm a dostatečný průměr, aby se nedalo lehce překonat. Získáte tak zabezpečení, které lze pohodlně používat i díky tomu, že jde o zámek na kód.

 

Jak CombiFlex funguje? 

 

Zámky na helmy s ocelovým lankem v délkách 65, 85 a 120 cm nesou označení CombiFlex

Kompaktní zámek dáte pohodlně do kapsy, hodí se i na kola, nebo zamčení lyží

Vlastnosti: 

  • libovolně nastavitelný číselný kód

  • pro uzamknutí kola. lyží a příslušenství

  • proti příležitostním krádežím

  • průměr lanka : 2.5 mm

  • délka lanka : 120 cm

  • hmotnost : 92 g

Zámky na cesty

„Nejhorší ze všeho jsou příležitostní zloději,“ svěřil se nám kamarád při návštěvě v sídle ABUS. Podobně jako mnoho dalších motorkářů po celém světě byl během cest okraden. A to tak rychle, že šance k odhalení zloděje byla jen malá. V Itálii si během cesty odskočili s kamarády nakoupit. Stačila malá pauza a mezitím někdo využil příležitost a sebral mu na motorce odloženou, nezajištěnou přilbu. Přitom stačilo opravdu málo. Jednoduchý lankový zámek a nepříjemnost – přesně ta, která vám pokazí jinak pěknou dovolenou – by se mu vyhnula.

   

 

Mezi tzv. populární zboží, o které je dlouhodobě velký zájem, patří speciální zámky ABUS pro zajištění příslušenství. Proč? Jednoduše podobných – především takto kvalitních – produktů na českém trhu tolik není. Podívejte se na přehled flexibilních ocelových lan v různých délkách, cestovní zámky i svinovací lankové zámky.