Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Zámek GRANIT Detecto X Plus 8008

13.05.2016

Alarmový zámek na kotoučovou brzdu ABUS GRANIT Detecto X Plus 8008

 

Slouží jako vysoce účinná ochrana před krádeží. Funkce zámku je stejná jako u ostatních zámků ABUS na kotoučovou brzdu – při umístění na motorku (skútr, moped) zablokuje zámek kotoučovou brzdu a nejen že není možné na stroji odjet, ale také díky alarmu upozorní majitele, pokud by se o to někdo přesto pokoušel. 

 

Alarm

 

V případě Detecto 8008 je vybaven alarmem s hlučností 100 dB, který se rozezní po dobu 15 sekund v případě nežádoucí manipulace s motorkou. Poté alarm utichne a při dalším pokusu se alarm spustí znovu. Zabrání se tak nechtěnému spuštění a houkání například několik hodin.

 

Spouští se díky 3D čídlu, které detekuje jakoukoli změnu polohy. Chytré čidlo nespustí alarm při vibraci (např. při projetí nákladního automobilu), ale pouze při skutečné manipulaci.  Akustická signalizace vám také potvrdí (ne tolik hlasitě jako alarm), že je zámek dobře uzamčen. 

 

Materiál

 

Celý zámek je vyrobený z vysoce kvalitní oceli, která odolává korozi. Čep zámku o průměru 16 mm je pak vyroben ze speciální kalené oceli. 

 

Uzamykaní

 

Oceníte ABUS X Plus uzamykací systém pro extrémně vysokou ochranu proti manipulacím, např pickingu. I díky němu si zámek vysloužil stupeň zabezpečení 19 (z 20 možných). Při zamykání se nemusíte bát nečistot díky tomu, že je zámek opatřen krytím. Zamykání se provádí pomocí klíče, v základní výbavě jsou dva, jeden s možností LED svícení. Samozřejmostí je bezpečnostní karta pro případ výroby náhradního klíče. 


stupeň zabezpečení


Součást balení

  • pouzdro pro přepravu zámku. 

  • baterií CR2 (výdrž cca 2 roky - dle užívání)Zámek doporučujeme při delším parkování kombinovat např.dodatečným řetězovým zámkem. Omezíte tak riziko krádeže na minimum. 


 

 

Co chcete dělat dál?