Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Slavný jezdec Quintana jezdí v přilbě ABUS

22.06.2017

ABUS je přední firmou v oblasti zabezpečení a technologií. Tým Movistar je momentálně jeden z nejlepších cyklistických týmů světa. To obě skupiny vedlo k uzavření partnerství, aby se ABUS stal oficiálním partnerem pro poskytnutí přileb pro tým Movistar. Nabízí tak pro tuto sezonu high-end závodní přilby, které vznikly z dlouholetého vývoje.

 

 

„Chceme posílit pozici přileb ABUS na světovém trhu, ukázat je jako značku pro náročné sportovce a říct všem, že vyrábíme přilby pro budoucnost profesionální cyklistiky. Rozrůstá se tak rodina výborných produktů ABUS, a to i na mezinárodní úrovni,“ říká Christian Rothe, člen managmentu ABUS sídlícího v Německu.

 

Centrála ABUS oznámila novou dohodu s týmem MovieStar v lednu a nyní, na začátku cyklistické sezony, se spolupráce rozjíždí naplno. Movistar je tým, který byl nejlépe hodnoceným týmem v UCI World Tour za poslední 4 roky a zvítězil v obou Giro di Italia i ve španělské Vueltě v čele s jezdcem Nairo Quintanou.

Využít zkušenosti

ABUS vybaví tým MoviStar přilbami a bude mít na starost bezpečnost celého týmu. Minulou sezonu to byla stáj Bora Argon 18.

 

Objednávejte tuto přilbu pro váš obchod >>


Z partnerství těží ABUS pří vývoji svých produktů. Plánováno je dlouhodobé partnerství, proto je skvělé, že je možné opět využít spolupráci s jedněmi z nejlepších cyklistů světa. Jezdci poskytnou cennou zpětnou vazbu – budou přilby ABUS využívat každý den. Toho si cení vývojáři, ti začleňují poznatky do dalšího rozvoje a neustálého zlepšování produktů i pro koncové zákazníky.

Movistar Team - profesionálové

Tým Movistar, to není jen Nairo Quintana, ale také třeba Alejandro Valverde. Vyhráli v žebříčku týmů UCI World Tour čtvrtý rok po sobě. Tým je jedním z nejzkušenějších ve světovém žebříčku, s velmi úspěšnou historii. Založen byl v roce 1980 pod názvem Reynolds. Slavil obrovské úspěchy - pod názvem Banesto - v letech 1991 až 1995, kdy se pak tým kapitán Miguel Induráin stal legendou tím, že zvítězil na Tour de France pětkrát po sobě. Od roku 2011 tým jede pod názvem Movistar Team a získal mnoho titulů na UCI World Tour, včetně 36 vítězství v roce 2016 a 3. místo celkově v Tour de France 2016.