Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


„Očesali“ vám jízdní kolo? Neměli jste NutFix

20.01.2017


Možná jste zažili, že když zamykáte kolo zámkem, zůstává ve vás pořád zvláštní pocit, že by přesto někdo mohl ukrást například přední kolo nebo sedlovku, protože používáte jinak velmi praktické rychloupínáky. Možnosti jsou dvě – vzít si kolo a sedlovku se sebou, což je samozřejmě velmi nepraktické… Nebo si nově pořídit NutFixTM

 

 

Inovativní bezpečnostní matice pro zajištění kol a sedlovky na jízdním kole NutFix zabraňuje krádežím komponentů jízdního kola. Vyvinuli jsme pro Vás malý doplněk s velkým efektem!

 

Jak NutFixTM funguje se podívejte ve videu:

 

Bezpečnostní matice NutFix™

Ke správné funkci je potřeba jízdní kolo stabilně uzamknout k pevnému bodu do svislé polohy (např. ke značce, zábradlí), k  tomu Vám mohou pomoci zámky ABUS např. řady BORDO, "U" zámky nebo řetězové zámky.

 

ABUS NutFix

Funkce k zajištění předního kola a sedlovky

Pouze pokud je jízdní kolo dobře a stabilně uzamknuté k zábradlí nebo například dopravní značce, je tedy ve svislé poloze, má význam použít bezpečnostní matice pro zajištění kol a sedlovky. V případě, že jde jízdní kolo otočit do vodorovné polohy, funkce se ztrácí. jak ostatně můžete vidět ve videu v tomto článku.

ABUS NutFix ABUS NutFix

 

Krytka matice se protáčí a nelze se dostat k samotné matici. Jedině v tomto stavu Vám zůstanou kola a sedlovka na svém místě. 

Vlastnosti NutFix

  • nabízíme v setu, kde je délka šroubů 128 mm a 163 mm

  • pro závity M5, M9, M10 a 3/8"

  • pro utažení nebo povolení bezpečnostní matice je potřeba stranový

  • různé barevné varianty

 


 

 

POZOR! 
Nejsme přímý prodejce! Pro nákup využijte 
mapu prodejců