Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Přilba In-Vizz. Vítěz v inovaci

07.07.2015

„Těší nás, že jsme dokázali ohromit porotu EUROBIKE AWARDS, a ta nám udělila první cenu za přilbu ABUS In-Vizz,“ říká Bernard Frankrone, marketingový manažer hlavního ústředí ABUS v Německu. „Získání takového ocenění je pro nás nejen otázkou posílení prestiže pro značku ABUS, ale také zpětnou vazbou k naší práci.“  Přilba In-Vizz totiž zvítězila v kategorii inovativních produktů, což jistě potěšilo vývojáře ABUS, kteří si dali za cíl vyvinout sportovní helmu s unikátními vlastnostmi a praktickými výhodami pro uživatele.

V čem spočívá inovace In-Vizz?

Kromě standardních vlastností In-Vizz jako jsou pohodlí a vysoká kvalita materiálů, je to především ochranný štít, který lze až překvapivě snadno nasadit nebo sejmout jednou rukou během jízdy. To ocení nejen profesionální sportovci, ale každý, kdo někdy musel přerušit požitek z jízdy a hledat brýle, případně štít na helmu připevňovat.

Štít In-Vizz je navíc vyroben z vysoce kvalitního polykarbonátu, který je opatřen UV filtrem. Takže nejde jen o kousek plastu pro efekt, ale o vysoce funkční doplněk.

 

Jeden z porotců okomentoval inovaci od ABUS slovy: „Je to tak jednoduché a zároveň praktické, že se až divíme, že s tím někdo nepřišel již dávno.“ Jak to celé funguje se můžete podívat v této ukázce

 


Doplňky

  • K přilbě In-Vizz je možné dokoupit sadu se žlutým a čirým štítem.
  • Dále také pláštěnku, pro přikrytí přilby za deště.

Sortiment přileb In-Vizz v různých barvách a velikostech naleznete na web-shopu ABUS. Tato nabídka je určena pouze pro velkoodběratele. Pokud jste běžný zákazník, můžete si najít nejbližšího prodejce přes Mapu prodejců na našich stránkách.

 

štít

sada štítů

pláštenka

 

 

Kompletní nabídku zboží

pro obchodní partnery

naleznete v katalogu Cyklo
Najděte si nejbližší prodejnu

zboží ABUS.


 

Mapu prodejců ČR

 

 

Dále také:

Ocenění v Red Dot Design-Award 2014

Zaujal Vás tento článek? Chcete se na něco doptat? Obraťte se na nás v sekci Kontakty.