Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Podporujeme Martina Součka a domestici.cz

17.06.2023

Domestik pomáhá a dělá to, co je potřeba. Neúnavně. Pro druhé. Proto se Martin Souček vydává na Race Across America (RAAM). Tato trasa měří téměř 5 000 km. 50°C teploty v poušti střídá silný vítr, počasí je nevyzpytatelné, může se stát cokoli. Aby Martin stihl do cíle dojet v limitu 12 dní, vystaví své tělo extrémní zátěži a spánkové deprivaci. Čeká jej až 288 hodin, které se budou zdát nekonečné. 

 

Martinovu cestu do Ameriky a celý projekt domestici.cz můžete sledovat na Instagramu a Facebooku

Připojili jsme se k projektu domestici.cz, který má za cíl rozšířit povědomí o paliativní péči v České republice a pomoci nám všem připravit se na situaci, jež je v životě každého člověka nevyhnutelná. Poslední etapa.

Kdo je Martin Souček?

Cyklista. Nadšenec. Hybatel. Martin Souček dal výpověď v práci a rozhodl se dělat něco, čím pomůže ostatním. Předsevzal si zdolat závod, který každoročně dostává účastníky až na samou hranu možností toho, co je lidské tělo schopno zvládnout. Pustil se na tuto cestu ne aby upozornil na sebe, ale aby přitáhl pozornost k důležitém tématu – k paliativní péči.

 

„Chtěl bych podpořit českou společnost v tom, aby překonala svůj strach z debaty o tématu závěru života. Jak? Tím, že překonávám svůj strach ze závodu. Také nevím, co mě čeká. Ale vím, že se na tuhle nejtěžší etapu můžu co nejlépe připravit, a tím si RAAM co nejvíce usnadnit. Stejné je to se závěrem života,“ říká Martin.

 

Nejde o první větší projekt, do kterého se pustil. Martin uspořádal několik ročníků projektu Kolo pro Adama. Ten si dal za cíl vybrat peníze na speciální bicykl pro handicapovaného chlapce. Nakonec jich místo jednoho zvládli zapojení nadšenci zaplatit už přes 50. A akce nekončí. 

 

„Dal jsem výpověď a rozhodl jsem se totálně změnit životní styl. Hrozně moc jsem pracoval, spal maximálně šest hodin denně, a to roky v kuse. Nastal čas opustit nejvyšší patra byznysu a začít žít jinak,“ popisuje Martin. A my mu fandíme!