Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Klidný spánek s nočními kamarády

26.09.2022

Noční světla od ABUS jsou ideální parťáci na usínání, protože svítí uklidňujícím světlem a umístit je můžete přímo do postýlky. Po 30 minutách se navíc světlo automaticky vypne a vy tak nemusíte vstávat z postele, pokud mezitím usnete.

 

Téměř všechna světla k dětským postýlkám od ABUS jsou na baterie, a nemusíte tak řešit, že zásuvka je příliš daleko. Naopak se výborně hodí například při kempování v přírodě.

Julie pro čtenáře

Pokud už máte doma vášnivého čtenáře, který neusne bez pohádky, ale nechce při čtení rušit sourozence, nabízí se noční světlo JULIE. Tím si posvítíte na knížku, ale třeba i na chodbě, když vás v noci "zavolá příroda".

ABUS Julie

Ježek Lucy

Kluky i holky určitě potěší i noční světlo LUCY v podobě ježka. Ten dokáže posvítit pod postel, ale také uspat v klidném režimu. Vybrat si totiž můžete ze dvou úrovní jasu. Navíc se po 30 minutách sám vypne a k provozu mu stačí i baterie. Ostnatý ochránce tak pomáhá zahánět zlé sny. 

Lily měří teplotu za vás

Ideální teplota na kvalitní spánek se pohybuje mezi 17 a 20 stupni. Každému ale vyhovuje trochu něco jiného a pro nalezení té správné teploty dobře poslouží noční světlo LILY, které dokáže měřit teplotu v místnosti a zobrazit ji prostřednictvím světla.

 ---

Nemusí vám stačit obyčejná lampička, chtějte pro Vaše dítě to nejlepší.

Stačí si vybrat z nabídky produktů ABUS Junior Care. 

 

STÁHNOUT CELÝ KATALOG (v pdf)

 

Produkty ABUS koupíte u našich obchodních partnerů a ve vybraných českých e-shopech a hobby marketech.