Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


ABUS partnerem triatlonistů

02.02.2021

Pokud patříte k milovníkům plavání, cyklistiky a běhu, má pro vás ABUS zajímavou novinku. Německá společnost totiž rozšiřuje své pole působnosti a dohodla se na spolupráci se značkou CHALLENGEFAMILY, která pořádá triatlonové závody.

 

Seriál CHALLENGEFAMILY tvoří více než 30 triatlonů na dlouhých (3,8 km / 180 km / 42,2 km) a polovičních (1,9 km / 90 km / 21,1 km) vzdálenostech.

 

„Moc se těšíme na spolupráci s CHALLENGEFAMILY, protože je to ideální partner pro naší triatlonovou strategii. Vyvinuli jsme nové závodní helmy, které jsou speciálně určené pro časovkáře a triatlonisty a přáli bychom si tak upevnit pozici značky ABUS právě v triatlonu. Celosvětová přítomnost CHALLENGEFAMILY závodů nám pomáhá zvyšovat povědomí o značce ABUS na mezinárodním poli,“ říká člen představenstva německé společnosti Christian Rothe.

 

Díky nově vzniklé spolupráci tak firma ABUS představuje helmy speciálně navržené přímo pro triatlonisty a časovkáře. Jednou z nich je model GameChanger, který ABUS vyvinul ve vzduchovém tunelu, kde se zkoumá aerodynamika při jízdě na časovkářském kole.

 

Ke klasické aero verzi modelu GameChanger tak přibyl další model GameChanger TT (Time Trial) a GameChanger TRI (Triatlon).