Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Magtec a Xelus, splňují vysoké nároky

10.07.2023

Magtec - ochrana proti 3D technologiím

Inteligentní magnetická technologie na klíči a v cylindrické vložce velmi účinně brání odemknutí neoprávněným klíčem. Systém Magtec vás tak spolehlivě ochrání před nelegálními 3D kopiemi klíčů, které dnes představují další ze způsobů, jak překonat zámky dveří. Právě díky magnetu v klíči Magtec nelze klíč zkopírovat 3D technologií.

 

Aby Magtec splnil vaše velmi vysoké nároky na bezpečnost, dosahuje nejvyšší úrovně zabezpečení podle evropské normy ČSN EN 1303 v kategoriích bezpečnost uzávěru, životnost, odolnost proti korozi, požární odolnost a odolnost proti vloupání. Certifikace SKG*** je kromě toho důkazem nejvyšší úrovně bezpečnosti a provádí ji nezávislý zkušební ústav.

 

Více se o cylindrické vložce Magtec dozvíte z našeho letáku. Stáhnete ho kliknutím na obrázek.

magtec 

Xelus ME - skvělá investice na dlouhou dobu

Vysoká kvalita zpracování, spolehlivost a všetrannost. Bezpečnostní cylindrická vložka Xelus ME je dodávána s důlkovým klíčem a má celou řadu předností. Modulární konstrukce umožňuje rychlou adaptaci na případné požadavky na změnu délky cylindrické vložky (stěhování; apod.) K samotné změně délky cylindrické vložky není díky unikátnímu technickému řešení zapotřebí vůbec žádné nářadí! Úpravu může snadno provést každý technik.

 

Systém generálního klíče Xelus ME lze kdykoli rozšířit. Ponechá vám maximální volnost pro růst a změny. Doplňky k systému je možné dodávat i po mnoha letech.

 

 

Více se o bezpečnostní vložce Xelus ME dozvíte v katalogu (pdf) ZDE.