Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Konec zbytečným úrazům dětí v domácnosti

21.09.2022

Zavřel jsem to? Nemůže to spadnout? Je to dobře přidělané? Je naprosto v pořádku, že vás doma v souvislosti s vašimi dětmi napadají podobné otázky. V bytě či domě je nástrah celá řada.

 

Produkty ABUS Junior Care dokáží dítě ochránit téměř před vším, co mu vybavení domácnosti postaví do cesty. Ostré hrany nábytku, záludné rohy stolů, sklo a další nástrahy ale už nemusí být pro vás i vaše děti strašákem.

DENNY, ochránce rohů

Denny

Ochranu rohů DENNY jednoduše nalepíte tam, kde je zrovna nejvíce potřeba. Výhodou je, že nemusíte řešit, jaké lepidlo použít, protože výrobek je samolepící. V balení najdete čtyři chrániče rohů.

Magnetická pojistka MARC

Pokud máte doma malého průzkumníka, který vše rád otevírá i tam, kde zrovna nemá, vyberte si například zábranu proti otevření šuplíků MARC. Instalaci vám usnadní fakt, že ji lze celou provést bez vrtání. A výhodou je, že je tak trochu neviditelná. Z vnější strany stačí k otevření přiložit magnetický klíč. 

NINA, chrání dítě před popáleninami

Teplá, horká a voní? Ale také dokáže pěkně popálit! Předejít pláči a bolesti můžete použitím zábrany otevření trouby NINA. Využít se dá i u praček a myček nádobí. Výrobek je z tepelně odolného plastu. A opět – žádné vrtání není třeba!

 ---

Nemusíte měnit výbavu domácnosti nebo jen pořád hlídat dítě a vymýšlet složitá řešení.

Stačí si vybrat z nabídky produktů ABUS Junior Care. 

 

STÁHNOUT CELÝ KATALOG (v pdf)

 

Produkty ABUS koupíte u našich obchodních partnerů a ve vybraných českých e-shopech a hobby marketech.