Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


I letos sponzorujeme Eleven Head

24.01.2024

Stejně jako v uplynulých letech, také v roce 2024 jsme rádi, že můžeme být jedním z hlavních partnerů týmu Eleven Head CST Cyklolive. 

Jde o profesionální MTB tým se širokou základnou hobby jezdců a juniorů, kteří jezdí v přilbách ABUS. A ani teď v zimě nezahálí, nedávno se vrátili ze soustředění v Jizerských horách a všichni členové se poctivě připravují na novou sezonu.

 

Tým v současné době má cyklistickou základnu 90 závodníků od hobby závodníků až po elitní závodníky a fanoušky oddílu. Mezi závodníky nalezneme také vrcholové sportovce - olympionika Jiřího Magála, Miroslava Dvořáka. Tým má také velkou základnu dětí a mládeže.

Lenka Fridrichová

Mezi zvučná jména lze zařadit také českou maratonkyni Lenku Fridrichovou, kterou k cyklistice přivedl tanec a jízda na motorce, jak prozradila v jednom z rozhovorů. Lenka jezdí velmi náročné závody, umisťuje se často na předních příčkách a vybrala si přilbu ABUS, což nás samozřejmě velmi těší. Sledovat ji můžete například na jejím Instagramu.

 

Eleven Head nabírá nové členy

Jak se dočtete na webu klubu: „Pracujeme také na výchově dětí a mládeže. Početný tým více jak 70 malých závodníků ve věku 5 až 15 let pravidelně trénuje 3-4× týdně. Nejmenší děti učíme základy techniky a starší děti připravujeme do juniorských a dospěláckých kategorií. Děti kromě tréninků pravidelně závodní na závodech v Libereckém kraji a celé České republice. Dětský Junior team vyhrál v roce 2023 týmovou soutěž v rámci Dětského MTB cupu a stal se nejlepším týmem Libereckého kraje!“

 

A pokud by se někdo chtěl přidat, tak tým momentálně nabírá nové členy.

421843602_887117340091541_4299357210986170636_n