Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Bezpečná turistika se zámky ABUS. Sbalte se

27.03.2022

Kromě kvalitního oblečení nebo například lékárničky se vyplatí na horskou túru přibalit i vybavení od ABUS. Kódový zámek na batoh ABUS 724 nebo kabelový zámek Combiflex jsou na takové cesty jako dělané.

Rozhoduje každý gram

Kdo má za sebou nějaký více či méně náročný výšlap do hor ví, že při chůzi je cítit doslova každý gram navíc. Ale také to, že přijít při přesunech vinou zlodějů o své věci je otázkou vteřin, a krásný výlet pak rázem končí.

 

Rolovací kabelové zámky Combiflex dostojí nárokům, které můžete při výšlapech mít. Jsou (ne)skutečně lehké, například Combiflex 2501/65 váží jen 50 gramů! Číslo za lomítkem pak značí délku lanka a ta je 65 centimetrů. Nejdelší lanko pak může mít až 1,2 metru při váze 92 gramů. Nemusíte se starat o klíč, stačí si pamatovat kód. A využití je skutečně rozmanité, ať už k sobě svážete batohy, zabezpečíte cestovní zavazadla na nádraží nebo třeba chráníte přilby a lezecké vybavení.

Combiflex samozřejmě najde využití i například při zamykání lyží nebo zabezpečení jízdních kol při jejich přepravě.

 

Více také ve videu:

 

Zámek 724

 

Pokud hledáte spolehlivý zámek na kód, který je také lehký, a navíc odolává korozi, vyplatilo se cestovatelům po celém světě sáhnout po zámku ABUS 724.

 

Trojmístný visací zámek na kód ABUS 724 je také lehký, protože jeho tělo je vyrobené z pevného hliníku. Využijete ho nejen v horách připevněný na batohu, ale odolává každému počasí například při výletech na lodích, nebo v zimě do horských středisek. Potěší jistě také široká nabídka barevných kombinací.