Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


ABUS Urbanite, pro život na tepu města

29.09.2015

Město je živý organismus, dýchá a žije společně s lidmi, kteří ho tvoří. Ráno strávené na kole (koloběžce nebo na bruslích) po cestě do práce nebo na přednášku, je jasnější a plné života, oproti ponuré prázdnotě  hromadné dopravy nebo kolonám na silnici. Představujeme Urbanite, tašku na kolo od ABUS přizpůsobenou pro život ve městě. 

ABUS Urbanite

Taška na kolo Urbanite kombinuje uživatelsky příjemný design s mobilní funkčností. Proto také byla oceněna mezinárodní prestižní cenou za design (více pod článkem). Specifikace Urbanite mluví sama za sebe: 
 

  • kapacita 25 litrů se bohatě zavděčí při úschově sluchátek, svetru, kopaček, nabíječek všeho druhu, dvou pomerančů, hlávky zelí...no zkrátka veškerých nezbytných věcí denní spotřeby.
     
  • taška je tvarově stabilní a má jednu velmi zásadní „vychytávku“. Obsahuje totiž polstrovaný, speciální oddíl pro laptop, který zabrání jakémukoli poškození obsahu např. při "běžném" nárazu nebo pádu.
     
  • ne vždy svítí na cestu slunce, obzvlášť pro milovníky jízdy za každého počasí je dobrou zprávou, že Urbanite je z voděodolného materiálu a má tavené vnější šití jako záruku, že vše bude uchováváno v suchu, dokonce i na dlouhých cestách, kdy promoknete. Odpadá překrývání batohu plášťenkou, což se bude hodit v nadcházejícím podzimu.
     

 

Taška na kolo nebo batoh? Obojí!

Urabnite je obzvláště pohodlná při jízdě díky polstrování, které je speciálně upraveno pro podporu páteře, a navíc to má bederní a hrudní popruhy, které zajistí ideální držení bez prokluzu. A ano, nosí se skvěle i při chůzi bez kola!

speciální přihrádka na notebook  kapsa na zámek pohodlné na kole i při chůzi

 

A protože je ABUS Urabnite  taška na kolo, lze na ni rychle a snadno připevnit přilbu v momentě, kdy sesednete z kola a namíříte si to do nejbližší pekárny pro čerstvé ranní pečivo. Má také speciální „přihrádku“, do které lze umístit zámek na kolo.
 


Ocenění Red Dot Design Award

ABUS Urbanite se přidala nedávno do stáje oceněných produktů ABUS (přehled najdete zde), a to oceněním v mezinárodní designérské soutěži Red Dot Design Award.
 

Vyjádření poroty: „Díky vysoce odolným materiálům a inovativním prvkům jako držák na přilby nebo vysoká kapacita obsahu, přináší Urabnite ST 7600 perfektní praktické využití pro denní provoz ve městech."


 

 


 

Nejste velkoodběratel?

 

Najděte si nejbližší prodejnu

 se zbožím ABUS. 

 

 

Kompletní nabídku zboží určeného

pro velkoodběratele

naleznete v katalogu Cyklo.