Vitess.1000

Co všechno nabízí klíčový systém VITESS.1000?

Doba, kdy zaměstnanci velkých institucí měli od různých dveří různé klíče, ta je naštěstí už pryč. A to díky klíčovým systémům, které poskytují možnost odemykat jedním klíčem vše od vstupních dveří, přes např. šatní skříňky až po integraci zámků do výtahu nebo odemykání místnosti se serverem. 
 


Uzamykací systémy obecně

Uvádíme krátké představení různých možností, které se nabízejí při volbě systému zabezpečení budov.

  • Uzamykací systém s univerzálním klíčem pro všechny místnosti v budově, 

  • Centrální systém, kdy např. jednotliví nájemníci otevřou vchodové dveře a další společné prostory jedním klíčem a tím stejným se dostanou do svého bytu, ne však do ostatních.

  • Systém generálního klíče, který funguje tak, že různé oblasti klíčového systému jsou rozděleny do skupin (např. vedení společnosti, správa, technické prostory, atd.). Příslušní vedoucí jednotlivých oddělení mohou odemykat cylindrické vložky pouze ve svém oddělení. 
     


Vitess.1000

Do České republiky se dostává varianta s označením Vitess.1000. Vitess je vybaven tzv. INTOP systémem, jenž zajišťuje maximální ochranu před nelegálním kopírováním klíče nebo neautorizovaným vniknutím. Dalším prvkem je paracentrický 3D zakřivený profil klíče, který slouží jako ochrana proti vyhmatání. Vitess je patentován až do roku 2034, čímž má oproti stávajícím systémům další velké plus.

Uvnitř cylindrické vložky VITESS je umístěn kontrolní blokační element, v základním provedení je  vybavena vložka prvním a třetím stavítkem z tvrzené oceli proti odvrtání. Rozšíření pak umožňuje důležité doplnění volitelné navýšené ochrany proti odvrtání (ideální např. pro venkovní vstup do budovy).

Základní délka cylindrické vložky je 30/30 a končí u rozměru 55/80. Cylinrická vložka Vitess.1000 může být dodána s funkcí emergency (ta umožňuje odemčení zámku, i když je klíč z druhé strany) nebo s tzv. antipanikovou funkci, tedy s principem volného běhu spojky pro únikové východy. Stále oblíbenější je varianta s otočným knoflíkem na vnitřní straně dveří. 

   

 VÝHODY

 
INTOP SYSTÉM maximální ochrana proti nelegálnímu kopírování
3D PROFIL KLÍČE ochrana proti vyhmatání
PATENT do roku 2034
ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ 1. a 3. stavítko z tvrzené oceli
ROZŠÍŘENÍ volitelné navýšení proti odvrtání
FUNKCE

EMERGENCY, ANTIPANIK

VITESS.1000

 

  

Vitess. 1000 umožňuje multifunkční řešení pro komplexní zabezpečení. Kromě základní cylindrické vložky lze systém integrovat i například do visacích zámků, nábytkového kování, šatních skříněk, poštovních schránek nebo také dveří od výtahů.

Vitess.1000 je tzv. user friendly (uživatelsky přívětivý). Nemyslíme tím jen o kvalitní technické provedení, které zaručuje pohodlné odemykání a zamykání (ačkoli to hraje také velkou roli a lidé to ocení), ale nabízíme více.

Řešení pro každou situaci.

 

  • Vitess.1000 nabízí možnost kombinovat klasický mechanický systém s elektronickým přístupem umístěným na klíči (Codeloxx). Pak je možný pohyb po budově pouze spřiložením klíče. Odpadne nutnost nosit čip a klíč zvlášť.

  • Možnost plynule rozšiřovat systém například při rekonstrukci objektu.

  • Kódovaný a paracentrický profil klíče znamená vysokou odolnost proti překonání.

  • Nabízí stabilní řešení na mnoho let dopředu.