ABUS WEBSHOP 

 

Určen pro objednávky firem a velkoobchodů

 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Elektronické zabezpečení ABUS

www.abussecurity.cz


Videodohled od firmy ABUS umožňuje rychle lokalizovat hrozby, chrání osoby a majetek. Pokud dojde k nejhoršímu - například se někdo dostane do objektu nebo dojde k trestné činnosti, tak detailní záznamy pomohou odpovědět na otázky. Škála kamer, komponentů a příslušenství zaručuje optimální řešení pro vaše konkrétní požadavky a rozpočet.


_______________________________________________

Bezdrátové sety


Tyto produkty elektronického zabezpečení využívají bezdrátový přenos signálu. Používají se tam, kde není možné natahovat kabely a dráty, ale také pokud si tuto práci chcete usnadnit. Jedinou podmínkou je mít v místě instalace elektrickou zásuvku. Navíc získáte možnost sledování živého záznamu přes mobilní telefon či PC.

Megapixelkameras

_______________________________________________

Drátové sety

Drátové sety, tedy pevné kabelové připojení, se používá pro firmy a domy, kde se počítá se stálým kamerovým dohledem. Na začátku je třeba mít připravenou elektroinstalaci a kabeláž. Drátové sety nabízejí také  možnost sledování záznamu živě přes mobilní telefon či PC.

HD-SDI

_______________________________________________

Dveřní Interkomy

Chcete bezpečně zjistit, kdo je před dveřmi nebo za brankou? Nabízíme moderní řešení v podobě dveřních interkomů od ABUS. Přenos signálu probíhá bezdrátově, instlace je tedy rychlá a snadná. Stačí zajistit napájení v místě instalace. 

Analoge Kameras

_______________________________________________