Jak to dopadne, když hodíte tento zámek do nádrže s vodou?

 

Podívejte se na recenzi alarmového zámku ABUS Detecto 7000 RS1


 

 


 


Hledáte nejbližší prodejnu zboží ABUS?
 

 

mapa našich prodejců

 

 


Fabian Cancellara velvyslancem značky ABUS

18.05.2020


Wetter / Ruhr (Německo)

Olympijský šampion, mistr světa a jeden z mezinárodně nejúspěšnějších cyklistů Fabian Cancellara se stal novým velvyslancem značky ABUS.


Na kole se "Spartacus" Cancellara spoléhá na výkonné přilby ABUS GameChanger (aero helma) a AirBreaker (silniční helma). Ve jeho švýcarském domě chrání zabezpečení ABUS také nedocenitelnou sbírku trofejí a vzpomínek na jedinečnou sportovní kariéru. V rámci této spolupráce se ABUS, co by lídr v oblasti mobilní i mechanické bezpečnosti, stává mezinárodním partnerem letošní série Chasing Cancellara.
 Od sezony 2017 je ABUS oficiální přilbou a bezpečnostním partnerem týmu Movistar

Produktová ofenzíva ABUS v oblasti špičkových přileb, kdy na vrcholu seznamu je úspěšná aero přilba GameChanger, která způsobila revoluci s kompletně re-definovaným konceptem aero a novou vlajkovou lodí AirBreaker, se kterou se Alejandro Valverde stal mistrem světa 2018 UCI Road na náročném okruhu v Innsbrucku. Mistr světa a výborný časovkář Fabian Cancellara se tak stává dalším špičkovým cyklistou, který spoléhá na výkonné přilby ABUS.


 Fabian Cancellara"Jsem perfekcionista. Každý, kdo mě zná, také ví, že testuji svůj materiál extenzivně a že mé požadavky jsou velmi vysoké. GameChanger mě přesvědčil svými skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Je téměř dokonalý - bez ohledu na pozici na kole."


Skuteční profesionálové zde zanechali svou stopu. Nový AirBreaker je dokonce i výborně ventilovaná a extrémně lehká přilba. S přilbou mistra světa tak nyní může závodit i každý amatérský závodník.
Zatímco současný mistr světa UCI Road Alejandro Valverde z týmu Movistar nosí své závodní helmy ABUS v jedinečném designu duhy, Fabian Cancellara dostává velmi exkluzivní soukromou sbírku ABUS GameChanger a ABUS AirBreaker v černém a zlatém provedení. 
Na mezinárodních závodech série "Chasing Cancellara" bude ABUS oficiálním dodavatelem a nabídne účastníkům výkonné přilby ABUS ve speciálním designu "Chasing Cancellara". Na osmi akcích této série mají účastníci dokonce možnost soutěžit proti "Spartacusovi".


GameChanger přesvědčí ve speciálních disciplínách Fabiana Cancellary, časovce (Forlì / Itálie, Silkeborg / Dánsko, Farum / Dánsko, RiderMan / Německo, Lugano / Švýcarsko) a klasikách (Dillier Classic / Švýcarsko). AirBreaker ocení účastníci na dlouhé vzdálenosti a ve vysokých horách (Villars / Švýcarsko a Curych-Zermatt / Švýcarsko).

 

 

Christian Rothe, člen vedení ABUS:

„S našimi výkonnými přilbami ABUS jsme se zařadili mezi světovou špičku. Přilby ABUS vozí mistři světa a přesvědčují nás o tom v nejdůležitějších závodech po celém světě. Dva roky vývoje a spolupráce s profesionály a náše produktová ofenzíva se vyplácí. Made in Germany - Vyrobeno v Německu. Jsme potěšeni, že Fabian Cancellara, jeden z nejlepších cyklystů na světě, věří v ABUS nejen na kole, ale také v ochraně svého domova, což podtrhuje kvalitu produktů ABUS.